سایت ماندگارکالا | مرجع تخصصی مشاوره و فروش آنلاین لوازم خانگی کوچک
کاربر مهمان، خوش آمدید.

 
 
منشور کاری-اخلاقی

رسالت کاری ماندگار کالا برسه اصل اطمینان-ارزش آسایش استوار میباشد. .ماندگار کالا تلاش می نماید فضایی را فراهم آورد که در آن مصرف کنندگان قادر باشند خریدی لذت بخش را تجربه نموده و به معنای واقعی حسی از اطمینان ارزش - آسایش را دریافت نمایند.

ماندگار کالا تلاش می نماید سه اصل فوق را بشرح زیر خلق نماید:

1- اصل اطمینان : ماندگار کالا در خصوص عرضه کالا، قیمت کالا، تعاملات مالی مصرف کنندگان  و پاسخگویی به مصرف کنندگان بگونه ای عمل مینماید که در نتیجه آن قابل اطمینان بودن این فروشگاه برای مصرف کنندگان اثبات گردیده و ماندگارکالا بعنوان مرجعی قابل اطمینان نزد آنها مطرح گردد.

اطمینان سازی در حوزه کالا:

کالاهای عرضه شده توسط ماندگارکالا با نهایت دقت و حساسیت طبق فرایندی خاص گزینش و انتخاب میگردند . این کالاها باید دارای کیفیت بالا و خدمات پس از فروش قدرتمندی باشد تا بدینوسیله نگرانی مصرف کنندگان در خصوص کیفیت و گارانتی رفع گردد از همین روی کالاهای بی کیفیت با خدمات پس از فروش ضعیف در این فروشگاه عرضه نخواهد شد.

اطمینان سازی در حوزه قیمت :

ماندگار کالا ضمن تقدیر از همکاران خرده فروش و عمده فروش با انصاف و محترم که به حق در قیمت فروش به مصرف کنندگان جانب عدالت و انصاف را رعایت مینماید مبارزه با اجحاف قیمت به مصرف کنندگان را را از ارکان اصلی کار خود میداند و تلاش می نماید با شفاف سازی و قیمت گذاری صحیح و منصفانه خلاء شفافیت قیمت را دربازار پوشش دهد از همین روی قیمت گذاری ماندگار کالا با دقت و حساسیت خاص براساس فرایندی انجام میگردد که در نتیجه آن قیمتهای صحیح و منصفانه به مصرف کنندگان ارائه گردد به همین جهت ماندگار کالا مرجع قابل اطمینانی جهت دستیابی به اطلاعات صحیح و موثق قیمتها می باشد .
 
اطمینان سازی در حوزه تعاملات مالی مصرف کنندگان با فروشگاه:

ماندگارکالا تلاش می نماید در خصوص وجوه دریافتی از خریداران اصل امانتداری را سرلوحه کار خود قرار داده و تا زمان دریافت کالاتوسط خریدار و اتمام فرصت ماندگار وجوه دریافتی از خریداران را بعنوان امانت نزد خود تلقی می نماید بدیهی است طی فرصت ماندگار و در صورت عدم استفاده از کالا خریدارمیتواند کالا را مرجوع نموده و وجه خود را دریافت نماید.

 فرصت ماندگار: عبارتست از  24 ساعت پس از تحویل کالا به خریدار که طی این مدت چنانچه خریدار بعللی از قبیل مدل، رنگ و  سایزکالا از خرید خود منصرف گردد چنانچه از کالا استفاده نشده  و کالا از حالت آکبند و نو خارج نشده باشد، می تواند کالا را مرجوع نموده و وجه پرداختی خود را دریافت نماید.

اطمینان سازی در حوزه پاسخگویی:

ماندگار کالا تلاش می نماید نسبت به مشکلات و اعتراضات احتمالی مصرف کنندگان کاملا" پاسخگو بوده و درخواستها و اعتراضات واصله را در هریک از مراحل خرید شامل مرحله قبل از خرید- حین خرید و پس ازخرید تا جلب رضایت مشتری رسیدگی کرده و پیگیری نماید.

 

2- اصل ارزش :

ماندگارکالا کسب و کار خود را بر اساس خلق ارزش برای مصرف کنندگان بنا کرده است. این خلق ارزش از طریق عرضه کالاهای با کیفیت و قیمتهای صحیح صورت می پذیرد .از طرف دیگرماندگار کالا از طریق آماده سازی وب سایت کاربر دوست فرایند خریدی آسان را فراهم می نماید .تنوع کالاهای کوچک خانگی در این فروشگاه به گونه ای است که مصرف کننده می تواند اطلاعات وسیعی در خصوص کالاهای گوناگون کسب نموده و آنها را با یکدیگر مقایسه نماید.همچنین ماندگار کالا تلاش می نماید با ارائه خدمات ویژه مانند فرصت ماندگار حداکثر ارزش ممکن را برای مصرف کنندگان خلق نماید.

 

3-اصل آسایش :

ماندگار کالا تلاش می نماید در کلیه مراحل خرید شامل قبل از خرید ،حین خرید و پس از خرید در نقش همراهی مطمئن در کنار مصرف کننده بوده و با برطرف نمودن مشکلات احتمالی آنها اسباب آسایش فکری مصرف کننده را فراهم آورد.

این آسایش در مرحله قبل از خرید شامل مشاوره خرید و پاسخگویی به سوالات و راهنمایی مصرف کننده می باشد . در حین خرید نیزاین آسایش از طریق عرضه کالاهای با کیفیت ، قیمتهای صحیح ، وب سایتی کارب دوست و امنیت تعاملات مالی ایجاد میگردد و در مرحله پس از خرید نیز فرصت ماندگار موجبات آسایش مصرف کنندگان را فراهم می سازد.